Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Film Podať pomocnú ruku
Tlač

FILM PODAŤ POMOCNÚ RUKU V TV LUX

Katolícka televízia TV LUX, 10. februára o 17:30 odvysiela premiéru dokumentárneho filmu o Gréckokatolíckej charite Prešov s názvom Podať pomocnú ruku.

Veríme, že si svedectvo o našej práci nenecháte ujsť. Budeme radi, ak o tom budete informovať aj svojich blízkych. Rovnako v prípade záujmu o zakúpenie DVD tohto filmu, ktorým podporíte našu činnosť v hodnote 5 €, nás kontaktujte: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

VIAC O FILME: Dokumentárny film mapuje osudy šiestich ľudí, ktorým charita zmenila život. Prostredníctvom osobných výpovedí klientov zariadení Gréckokatolíckej charity Prešov vidíme ťažké životné chvíle a udalosti. Príbehy vravia o tom, že hranica medzi tými, ktorí pomáhajú a tými, ktorým sa pomáha, je veľmi tenká. Využitím našich služieb v Pobytových zariadeniach Pod Táborom v Prešove, Sociálnom centre v Humennom, Dome svätej Anny v Starej Ľubovni, Dome svätého Simeona v Sačurove a v Dome svätej Faustíny vo Svidníku, sme podali pomocnú ruku (nielen) týmto hlavným hrdinom filmu.

 

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup