Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač

POMÔŽTE NÁM NAPLNIŤ ĎALŠIE ŠKOLSKÉ TAŠKY

„S prázdnou taškou sa do školy nechodí,“ je hlavné motto 8. ročníka zbierky školských pomôcok, ktorú organizuje Slovenská katolícka charita (SKCH) v období od 1. júna do 31. augusta 2017. Viac ako 40 zberných miest po celom Slovensku bude v tomto čase k dispozícii všetkým ochotným darcom, ktorí by chceli takouto formou podporiť deti zo sociálne slabších rodín, krízových centier a detských domovov.

Celý článok...
 
Tlač

POZÝVAME VÁS NA DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V STAREJ ĽUBOVNI

Dom svätej Anny a Špeciálna základná škola sv. Anny v Starej Ľubovni vás srdečne pozývajú na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, 7. júna (streda) so začiatkom o 9.00 hodine v Dome sv. Anny, Štúrova 5 v Starej Ľubovni. Príďte zažiť atmosféru miesta, kde sa nemožné stáva možným.

Pozvánka s programom
 
Email Tlač

ĎAKUJEME ZA VAŠU DÔVERU

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli venovať tento rok svoje 2 % práve nám. Vážime si dôveru, ktorú ste nám takýmto spôsobom prejavili. Aj vďaka vám sme blízko pri človeku viac ako 25 rokov. ĎAKUJEME.

 
Tlač

ODVLHČOVACIE ZARIADENIE PRE VÁS

Milí Prešovčania,
v dôsledku silných prívalových dažďov, ktoré spôsobili škody v niektorých lokalitách mesta, chceme aj my podať pomocnú ruku. V rámci našich služieb vieme byť nápomocní prostredníctvom bezplatného vypožičania odvlhčovacích zariadení. V prípade potreby sa na nás obráťte osobne (Hlavná 2, Prešov) alebo telefonicky 051 77 23 970 alebo mailom Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

...blízko pri človeku už viac ako 25 rokov.
 
Tlač

DOM SV. FAUSTÍNY OTVORIL DVERE VEREJNOSTI UŽ PO SIEDMYKRÁT

Dom sv. Faustíny – domov na polceste vo Svidníku (Gréckokatolícka charita Prešov) pripravil už po siedmykrát Deň otvorených dverí pre širokú verejnosť. Bohatý program začal svätou liturgiou a v poobedňajších hodinách vyvrcholil predajom časopisu Cesta spoločne s primátorom mesta. Predajom charitného časopisu vyzbierali sumu 343 €.

FOTOGALÉRIA

Pozvánka s programom
Celý článok...
 


Strana 10 z 58

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner