Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Tlač

POTREBUJETE OPATROVATEĽSKÚ SLUŽBU?

Oslovujeme záujemcov o sociálnu službu a rodinných príslušníkov, ktorí potrebujú opatrovanie pre fyzickú osobu s ťažkým zdravotným postihnutím alebo nepriaznivým zdravotným stavom v domácom prostredí (deti a plnoleté fyzické osoby) na 4 alebo 8 hodín denne.

Celý článok...
 
Tlač PDF

DOM SV. FAUSTÍNY PRIVÍTAL VZÁCNEHO HOSŤA, PÁNA MIKLOŠKA

Začiatkom mája sme v Dome sv. Faustíny – domov na polceste vo Svidníku privítali vzácnych hostí z Bratislavy, pána profesora Jozefa Mikloška s dcérami Gabrielou a Máriou.

Fotogaléria
Celý článok...
 
Tlač PDF

DOM SV. FAUSTÍNY PUTOVAL DO KRAKOVA

Vďaka predaju mesačníka Cesta sa mohli klientky Domu sv. Faustíny – domov na polceste vo Svidníku zúčastniť Gréckokatolíckej púte do Sanktuária Božieho Milosrdenstva v Krakove.

Fotogaléria
Celý článok...
 
Email Tlač

VÝBEROVÉ KONANIE - OPATROVATEĽKA

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na dve pracovné miesta (1 na celý úväzok, 1 na polovičný úväzok):

opatrovateľky

Žiadosť, životopis, doklad dosiahnutého vzdelania a súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných poskytnutých GKCH Prešov zasielajte na: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. GKCH, Hlavná 2, 080 01 Prešov alebo osobne na sekretariát GKCH. Najneskôr do 19.06 2017. Dátum výberového konania bude oznámený len vybraným uchádzačom.

PODMIENKY PRIJATIA A BLIŽŠIE INFO (celý úväzok)

PODMIENKY PRIJATIA A BLIŽŠIE INFO (polovičný úväzok)
 
Email Tlač

DUCHOVNÉ CVIČENIA V STROPKOVE

„Modlitba je mocná, modlitba premáha zlo, modlitba prináša pokoj.“ (pápež František)

V dňoch 31.mája až 3. júna sa naši zamestnanci zúčastnili duchovných cvičení v Kláštore Najsvätejšej Trojice, u Redemptoristov v Stropkove. Cvičenia viedol otec Jozef Jurčenko, CSsR na tému "Modlitba". Čas strávený spoločným slávením svätej liturgie, modlitbou Akatistu k Matke Ustavičnej pomoci, adoráciou alebo vzájomným zdieľaním bol požehnaným časom pre všetkých. Trojdňových cvičení sa zúčastnilo 21 zamestnancov, ktorí si domov odniesli povzbudivé myšlienky otca Jozefa, vrátili sa duchovne posilnení, a tiež telesne oddýchnutí od pracovného kolobehu.

Fotogaléria

 


Strana 9 z 58

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner