Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ponuka pracovného miesta OPATROVATEĽKY

Email Tlač PDF

Gréckokatolícka charita Prešov, príjme do pracovného pomeru opatrovateľov a opatrovateľky. Miesto výkonu práce bude v mieste bydliska opatrovanej osoby.

Celý článok...
 

Výberové konanie - Vedúci Centra sociálno - poradenských služieb

Email Tlač PDF

Gréckokatolícka charita Prešov pre Centrum sociálno-poradenských služieb - Pod Táborom 33/A, 080 01 Prešov vyhlasuje VÝBEROVÉ KONANIE na nasledovnú pozíciu:

Vedúci Centra sociálno-poradenských služieb

Viac info
Celý článok...
 

Jesenná zbierka na charitu

Email Tlač PDF

Prvá adventná nedeľa ja vo všetkých chrámoch venovaná ZBIERKE NA CHARITU.Svätý Otec František vo svojej homílii povedal: „Rád pripomínam príbeh o starom Tobiášovi, ktorý po tom, čo dostal veľkú sumu peňazí, zavolal svojho syna a poučil ho týmito slovami: «Všetkým, čo konajú spravodlivo, dávaj almužnu! Nikdy neodvracaj svoju tvár od chudobného, aby sa neodvrátila Božia tvár od teba!» (Tob 4,7-8). Sú to veľmi múdre slová, ktoré pomáhajú pochopiť hodnotu almužny.“ V zmysle tohto výroku, prosíme, o Vašu pomoc a štedrosť pri podávaní pomocnej ruky blížnym. Ďakujeme. Sme tu pre vás už 25 rokov.

Info plagát
 

Púť charít v Košiciach

Email Tlač PDF

16. októbra 2016 sa v Dóme sv. Alžbety v Košiciach stretli zamestnanci, dobrovoľníci, klienti a priatelia Slovenskej katolíckej charity (SKCH), medzi ktorými nechýbala Gréckokatolícka charita Prešov. Spoločný program sa začal modlitbou svätého ruženca a slávnostnou svätou omšou o 11.00 h, ktorú celebroval Bernard Bober, košický arcibiskup a metropolita a Štefan Sečka, spišský diecézny biskup a prezident SKCH. Organizačne to zastrešila Arcidiecézna charita Košice.

Fotogaléria

Celý článok...
 

Teplé jedlá

Email Tlač PDF

Ľudia v núdzi počas zimných mesiacov sa môžu v našom Prešovskom zariadení nachádzajúci sa Pod Táborom najesť zadarmo. Poskytovanie teplého jedla so sprievodnými opatreniami sa realizuje v rámci Opatrenia 2. ako nástroj riešenia potravinovej deprivácie. Na základe požiadania poskytujeme jedno teplé jedlo, teda desiatovú polievku, chlieb a čaj.

Teple jedlo

Návrh opatrenia Teplé jedlo
 


Strana 9 z 51

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner