Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač PDF

CHARITA, BLÍZKO PRI ČLOVEKU, beseda pri šálke kávy

Milí priatelia, srdečne vás pozývame na besedu pri šálke kávy, ktorá sa uskutoční pri príležitosti osláv 70. výročia vzniku Gréckokatolíckej charity Prešov 9. novembra o 18:00 hodine v priestoroch literárnej kaviarni Viola (Tkáčska 2, Prešov).

Tešia sa na vás hostia:
• Jozefína Komárová, jedna z kľúčových pracovníkov pri obnove Charity na Slovensku,
• otec Marek Badida, zakladateľ pouličného mesačníka Cesta,
• Helena Paňková, vedúca domova na polceste pre ženy v núdzi,
• Andrej, klient resocializačného strediska Domov Nádeje.
Hudobný hosť: HANKA SERVICKÁ.

Vstup voľný. Počet miest je obmedzený. prosíme, o potvrdenie záujmu a záväznú rezerváciu na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript alebo 0905 688 665.

Pozri: PLAGÁT
 
Email Tlač PDF

TESCO ZBIERKA POTRAVÍN: TVOJ NÁKUP MÔŽE NASÝTIŤ HLADNÝCH

Opäť sme sa zapojili do celoslovenskej Potravinovej zbierky spoločnosti Tesco v spolupráci s charitatívnymi spoločnosťami. Prebiehať bude v dňoch 9. – 11. november v čase od 10.00 do 20.00 hod. Prispieť môžete zakúpením vybraných produktov: trvanlivé potraviny ako cestoviny, múka, olej, cukor, strukoviny, ryža; drogéria a prostriedky osobnej hygieny, ktoré pri odchode odovzdávate dobrovoľníkom do označeného nákupného vozíka.
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SOCIÁLNY PRACOVNÍK/TERAPEUT/PSYCHOLÓG

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sociálny pracovník/terapeut/psychológ

Prihlášky so žiadosťou, kontaktnými údajmi, kópiou dosiahnutého vzdelania, profesijným životopisom zasielajte na adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. GKCH Prešov, Hlavná 2, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE - RSDON“ najneskôr do 16.11.2017 (vrátane). Presný dátum osobného pohovoru bude pozvaným uchádzačom oznámený po 20.11.2017.

Bližšie info
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV NA TESCO ZBIERKU POTRAVÍN

Milí naši priatelia, dobrovoľníci,
aj tento rok sa uskutoční Potravinová zbierka Tesco, vďaka ktorej, môžeme vyzbieranými potravinami pomôcť mnohým rodinám, či jednotlivcom, ktorí sa nachádzajú v ťažšej životnej situácií.
Aby sme celú zbierku dobre zvládli, potrebujeme VAŠU POMOC.

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by boli v termíne 9.-11.11. (t.j od štvrtka do soboty) v čase od 10.00 – 20.00 h. ochotní darovať 2 hodinky svojho času rozdávaním letákov v HM Tesco na Košickej ul. č. 11534/6. Keďže zbierka je časovo náročná budeme veľmi radi, keď nám pomôžete.

V TOMTO PRIHLASOVACOM FORMULÁRI si môžete vybrať DEŇ a ČAS (na jeden rovnaký čas sa môžu prihlásiť max. dvaja), ktorý vám bude vyhovovať najviac. Formulár je dôležitý pre našu kontrolu a personálne zabezpečenie celej zbierky, preto potrebujeme aby ste sa doň ZAPÍSALI.
Prosím, aby ste tam uviedli aj svoje MENO, PRIEZVISKO a TEL. KONTAKT (iba meno nestačí!), aby sme sa vám v prípade potreby mohli ozvať. Môžete to posunúť aj svojim priateľom a známym.

Viac info na tel. čísle: 0910 842 404 – Janka Švecová.
 
Email Tlač PDF

ÚSPEŠNÝ DOD DOMU SV. JÚDU TADEÁŠA A SOCIÁLNEHO CENTRA V HUMENNOM

26. októbra sme v rámci Dňa otvorených dverí chceli všetkým ukázať, akí sú naši prijímatelia sociálnych služieb šikovní, nadaní a ako rozvíjajú svoje pracovné zručnosti. Hlavným heslom tohto výnimočného dňa bolo „Príď sa pozrieť, čo dokážem“, ktorý dokonale potvrdil pripravený bohatý program.

Fotogaléria
Celý článok...
 


Strana 6 z 60

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner